הסעות ותיור באוטובוסים, הסעות במיניבוסים ו/או הסעות באוטובוסים זעירים, ממוזגים מאובזרים

מגיע לכם מזל טוב! שמחה משפחתית מתקרבת וההכנות רבות. כל כך הרבה דברים לדאוג ולתכנן: ההזמנות, הכיבוד, הזמנת האולם, סידורי הישיבה… רם-שן הסעות שמחה להוריד לכם מהראש מטלה אחת: הסעת האורחים אל מקום השמחה ובחזרה, בנוחות ובבטחה.


רם-שן הסעות, חברת הסעות מקצועית וותיקה בתחומה, מציעה שירותי הסעה לחתונות ולאירועים משפחתיים, עסקיים או חברתיים מכל סוג: חתונה, בר/בת מצווה, ברית/ה, ימי הולדת, מסיבות רווקים/ות, מסיבת משרד ועוד. בירושלים או בסביבותיה, באוטובוסים, מיניבוסים, אוטובוסים זעירים או רכבים מפוארים לאורחים חשובים במיוחד. כל הרכבים חדשים, נוחים ומצוידים במכשירי קשר ובאביזרי מיגון וכן אמצעי עזר שהחוק דורש.


בזכות רם-שן הסעות תוכלו לערוך את האירוע שלכם בכל מקום שתחלמו עליו, מבלי להתחשב במרחק שלו מהעיר. האורחים שלכם יגיעו למקום האירוע בדיוק בזמן המיועד, רעננים לרקוד ולשמוח ביחד אתכם, לשתות בכיף (כי הרי לא נוהגים בחזרה) ולחזור הביתה בבטחה. כאשר אתם מספקים לאורחים שלכם שירות הסעות לאירוע אתם מאפשרים להם למצות את מירב ההנאה מהאירוע שעליו טרחתם חודשים רבים, מכיוון שבעזרת שירות ההסעות שלנו האורחים שלכם חופשיים לשתות או להישאר על הרחבה עד השעות הקטנות של הלילה, מבלי לחשוש שיהיו עייפים מדי עבור הנהיגה הארוכה בדרך חזרה.


כחלק מהשירות, נשמח לייעץ לכם בבחירת נקודת האיסוף המיטבית לכלל האורחים, את שעת הנסיעה המומלצת ומסלול הנסיעה הרצוי בהתאם למקום, לשעת האירוע ולעומסי התנועה הצפויים. קביעת נקודת איסוף או מסלול איסוף היא פתרון אידיאלי ומתחשב מאוד עבור אורחים מבוגרים או עבור אורחים שנאלצים להסתייע בתחבורה ציבורית. אנו נסייע לארגן מסלול נסיעה אופטימלי אשר פותר מראש קשיים כגון פקקים או עיכובים, כדי להימנע ממצבים בלתי נעימים כגון איחור של מירב האורחים לחופה או לטקס המרכזי של הערב.


חברת רם-שן הסעות עומדת בדרישות הגבוהות של משרד התחבורה, באישורו ובפיקוחו. כל רכבי החברה עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, עוברים טיפול שבועי מונע ונבדקים לפני כל נסיעה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.