חברת רם שן דואגת שכל טיול יהיה חוויה. ראשית יעוץ בבחירת אוטובוסים לטיולים חשוב להתאים את האוטובוס לכמות הנוסעים המתוכננת והמרחק אותו יש לנסוע, תוך הקפדה על שעות עבודה ומנוחה לנהג . אנו מציעים מבחר של אוטובוסים לטיולים. אוטובוסים מרווחים , איכותיים לחוויית נסיעה מהנה.


אנו מספקים שירותי הסעות לגופים שונים, מקומות עבודה, בתי ספר, תיירים, טיולים ברחבי הארץ ועוד. האוטובוסים שלנו מרווחים ומפנקים ויש בהם - 53 – 55 - 60 מושבים מתכוונים ונוחים. כל שנשאר לכם הוא להתרווח על הכיסא ולהשקיף על הנוף החולף על פניכם בנסיעה נוחה ומפנקת.


בחברת רם שן לא מתפשרים על איכות הרכבים ומעסיקים אך ורק נהגים אדיבים ובעלי ניסיון, ותודעת שירות גבוהה . מחלקת האוטובוסים מנוהלת על ידי צוות סדרנים אחראי, המפגין שירות ומקצועיות לכל אורך הדרך, החל מהפניה ועד ליום ההסעה עצמו.


אנו דואגים להעמיד לרשותכם נהג המכיר היטב את אזור הנסיעה והקשוב לצרכים ולשאלות שלכם. כמו כן אנו לא מתפשרים על איכות הרכבים שלנו, הנמצאים באופן מתמיד תחת פיקוח של קצין הבטיחות ושל הנהלת החברה. האוטובוסים שלנו הם בעלי מערכת מיזוג אוויר מעולה, מערכת מולטימדיה מתקדמת עם wifi ומושבים נוחים ומתכוונים .